Hlava válce AEG univerzální V2/3 NT

SPECIÁLNÍ EDICE

Hlava válce AEG univerzální V2/3 s dopadovou gumou tvrdosti 80, nebo 90sh.

POZOR V PRODEJI SPECIÁLNÍ EDICE S POVRCHOVOU ÚPRAVOU NT (NIKL TEFLON) - Jedná se o jednu z nejjakostnějších povrchových úprav! V prodeji jen na našem eshopu do vyprodání zásob, počet je omezen.

Hlava válce (HV) AEG univerzální V2/3 s dopadovou gumou tvrdosti 80, nebo 90sh.

EPeSní HV přináší dvě unikátní konstrukční řešení:

 • Dva závity M3 pro červíky, které se šroubují z čela HV a zmenšují tak otvory pro kolíky mechaboxu. HV tak usadíte vždy čelem pěkně na čelo mechaboxu bez vůlí. Montáž je jednoduchá, utahováním červíků zmenšujete otvor pro kolík mechaboxu a tím pádem vymezujete případnou vůli v uložení. Tím lze docílit opravdu univerzálního řešení uložení HV ve valné většině dostupných mechaboxů. Výchozí pozice otvorů optimalizována pro mechaboxy českého výrobce Retro Arms. Pozor: Červíky důrazně doporučujeme pojistit lepidlem na závity o vysoké pevnosti.
 • Zvětšený zdvih ramínka trysky. Plocha o kterou se zastavuje ramínko trysky ve své horní úvrati je oproti standardu posunuta. S adekvátním ramínkem (například SHS) nebo vačkou zvyšující zdvih ramínka lze použít až o 1mm delší trysku nežli je standardní. Není potom problém např. do AR15 sestavy použít trysku 22mm, čímž lze zajistit vyšší těsnost přechodu tryska - hopkomora, resp. límeček hopgumičky.

HV je vyrobena z duralu 7075 T6 a opatřenou jakostní povrchovou úpavou NT (Nikl penetrovaný Teflonem). NT zaručuje vysokou tvrdost a tudíž odolnost povrchu stejně tak jako perfektní kluznost a mimojiné i atraktivní šedostříbrný vzhled. Dorazové gumy jsou vyrobeny z polyuretanového kaučuku, ten vykazuje vysokou pevnost a otěruodolnost.

Hodnocení produktu: 4.71/5 (7x)

Vaše hodnocení:

Varianty produktů

  • Tvrdost dopadové gumy: 80sh

  Skladové číslo: E049-UNI-80

  Dostupnost: Vyprodáno

  400 Kč s DPH

  330,58 Kč

  • Tvrdost dopadové gumy: 90sh

  Skladové číslo: E049-UNI-90

  Dostupnost: Vyprodáno

  400 Kč s DPH

  330,58 Kč

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení