Zpět

Problematika délky límečku hop-up gumičky

Některé hop-up gumičky (např. Maple Leaf – viz foto) mají delší límeček, a proto se v kombinaci s různými výrobci komor může stát, že límeček přesáhne své osazení a začne vykukovat do otvoru pro podávání kuliček.

Problematika délky límečku hop-up gumičky

To často způsobuje problémy s podáváním, nebo dokonce dušení. Límeček totiž zmenší prostor, kterým se kulička dostává před trysku. Kulička se pak před trysku nemusí vůbec dostat, nebo naopak při pohybu vzhůru před trysku límeček ohrne a dojde k zadušení zbraně, které často vede k poškození kol, nebo pístu.

Díky nainstalované podložce na límeček hop-up gumičky se jeho délka v komoře zkrátí a problém s podáváním / dušením odstraní.

Na druhou stranu pak může být límeček moc krátký a tím pádem nemusí dojít k dokonalému utěsnění mezi tryskou a límečkem hop-up gumičky. Snažíme se tedy dosáhnout optimální délky límečku a dobrého dosednutí trysky. K tomu si lze pomoci i EPeSní tryskou s důmyslnou geometrií. Případně pak hlavou válce inovativní konstrukce, díky níž lze použít delší trysku.

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení