Zpět

Problematika délky límečku hop-up gumičky

Některé hop-up gumičky (např. Maple Leaf – viz foto) mají delší límeček, a proto se v kombinaci s různými výrobci komor může stát, že límeček přesáhne své osazení a začne vykukovat do otvoru pro podávání kuliček.

Problematika délky límečku hop-up gumičky

To často způsobuje problémy s podáváním, nebo dokonce dušení. Límeček totiž zmenší prostor, kterým se kulička dostává před trysku. Kulička se pak před trysku nemusí vůbec dostat, nebo naopak při pohybu vzhůru před trysku límeček ohrne a dojde k zadušení zbraně, které často vede k poškození kol, nebo pístu.

Díky nainstalované podložce na límeček hop-up gumičky se jeho délka v komoře zkrátí a problém s podáváním / dušením odstraní.

Na druhou stranu pak může být límeček moc krátký a tím pádem nemusí dojít k dokonalému utěsnění mezi tryskou a límečkem hop-up gumičky. Snažíme se tedy dosáhnout optimální délky límečku a dobrého dosednutí trysky. K tomu si lze pomoci i EPeSní tryskou s důmyslnou geometrií. Případně pak hlavou válce inovativní konstrukce, díky níž lze použít delší trysku.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení